2016-vår

Februar

Tirs 02.02. kl 20.30 Love 3D Gaspar Noé 2015
Ons 03.02. kl 18.00 Offeret Andrej Tarkovskij 1986
Ons 03.02. kl 21.00 The End of the Tour James Ponsoldt 2015
Tors 04.02. kl 18.30 The End of the Tour James Ponsoldt 2015
Tors 04.02. kl 21.00 Anomalisa Charlie Kaufman og Duke Johnson 2015

Tirs 09.02. kl 19.00 The End of the Tour James Ponsoldt 2015
Ons 10.02. kl 21.00 Anomalisa Charlie Kaufman og Duke Johnson 2015
Tors 11.02. kl 14.00 Gjest Baardsen Tancred Ibsen 1939
Tors 11.02. kl 17.00 Red Army Gabe Polsky 2015
Tors 11.02. kl 18.00 Anomalisa Charlie Kaufman og Duke Johnson 2015
Tors 11.02. kl 21.00 Offeret Andrej Tarkovskij 1986

Tors 18.02. kl 18.30 Het Sol René Clément 1969
Tors 18.02. kl 21.00 Anomalisa Charlie Kaufman og Duke Johnson 2015

Tors 25.02. kl 18.30 Top Gun Tony Scott 1986

Mars

Ons 02.03. kl 18.30 Het Sol René Clément 1969
Ons 02.03. kl 21.00 Night and the City Jules Dassin 1950
Tors 03.03. kl 18.30 Night and the City Jules Dassin 1950
Tors 03.03. kl 21.00 Top Gun Tony Scott 1986

Tors 17.03. kl 17.00 The Great Museum Johannes Holzhausen 2014
Tors 17.03. kl 19.00 The End of the Tour James Ponsoldt 2015
Tors 17.03. kl 21.15 Fargo Joel Coen 1996

Tors 31.03. kl 18.30 Listen to Me Marlon Steven Riley 2015

April

Ons 06.04. kl 18.00 Den talentfulle mr. Ripley Anthony Minghella 1999
Ons 06.04. kl 21.15 Strangers on a Train Alfred Hitchcock 1951
Tors 07.04. kl 19.00 The Wild One Laslo Benedek 1953
Tors 07.04. kl 21.00 Listen to Me Marlon Steven Riley 2015

Tors 14.04. kl 14.00 Morderen uten ansikt Leif Sinding 1936
Tors 14.04. kl 18.30 Bohemenes liv Aki Kaurismäki 1992
Tors 14.04. kl 20.30 Den amerikanske vennen Wim Wenders 1977

Ons 20.04. kl 18.30 Siste tango i Paris Bernardo Bertolucci 1972
Ons 20.04. kl 21.00 The Wild One Laslo Benedek 1953
Tors 21.04 kl 18.30 Heaven Can Wait Ernst Lubitsch 1943
Tors 21.04 kl 21.00 Bohemenes liv Aki Kaurismäki 1992

Ons 27.04. kl 18.30 Heaven Can Wait Ernst Lubitsch 1943
Ons 27.04. kl 21.00 The Story of the Last Chrysanthemums Kenji Mizoguchi 1939
Tors 28.04. kl 18.00 Cruel Story of Youth Nagisa Ôshima 1960
Tors 28.04. kl 20.00 Spartacus Stanley Kubrick 1950

Mai

Ons 04.05. kl 18.30 Julius Cæsar Joseph L. Mankiewicz 1953

Ons 11.05. kl 17.00 Spartacus Stanley Kubrick 1950
Tors 12.05. kl 18.30 Léon Luc Besson 1994

Tors 19.05. kl 18.00 Arabian Night Vol 1 Miguel Gomes 2015

Ons 25.05. kl 18.30 Purple Rain Albert Magnoli 1984
Tors 26.05. kl 18.30 Insomina Erik Skjoldbjærg 1997